«Щось ви свого Марчика занадто сильно балуєте», – чи часто вам доводилося чути схожі фрази від своїх батьків чи трішки старших людей у відповідь на те, коли ваша дитина хвалиться своєю новою іграшкою? Мають вони рацію чи ні – ми сьогодні не будемо вирішувати, тому що, попри це, ми все-таки стараємося дати нашим дітям найкраще і це цілком нормально.
І все-таки, з плином часу, і в міру дорослішання наших дорогоцінних чад, іграшок в домі стає все більше, а от вільного простору – менше та менше. Саме в такому випадку, коли вам набридло кожен день наступати на деталі конструкторів – вам допоможуть стелажі для іграшок. Це простий винахід, який стає у пригоді більшій і більшій кількості людей, полегшуючи їм життя. Отже, тут ми розглянемо кілька моментів, на що варто звернути увагу при виборі стелажа для іграшок.
Перш за все, необхідно визначити місце, де даний стелаж буде стояти,здебільшого, це повинно бути місце у кімнаті дитини(якщо,звісно, є така можливість). Неодноразово люди розміщують стелажі такого типу на балконі квартири, проте ми не рекомендуємо це, оскільки, часто-густо балкони в наших квартирах досить холодні взимку або навіть осінню, тому врахуйте те, що ваша дитина буде бігати кілька разів на день за іграшками у холодне приміщення та назад. Як тільки ви визначили місце для стелажа, вам знадобиться рулетка для того, щоб ви могли попередньо виміряти простір для нього і шукати потрібний вам розмір.
Варто зазначити, що якщо у вашої дитини досить небагато іграшок, однак у вас є площа для встановлення більшого стелажа, то наша вам порада – взяти більший, через те що на ньому можуть зберігатися не лише іграшки, на верхніх полицях можна розміщувати фотоальбоми, фоторамки та все, чого забажає ваша фантазія.
У вашій сім’ї є кілька дітей різного віку? Зверніть увагу на стелажі з дверцятами та замочком на нижніх полицях. Така пропозиція зустрічається не часто на нашому ринку. Тут вам стануть у нагоді виробники, які роблять меблі на замовлення, зазвичай додаткові дверцята не збільшують вартість вашого виробу до захмарного рівня, але спокій від того , що ваша дитина не «вигорне» все з нижніх полиць того вартий, це перевірено багатьма нашими клієнтами.
Ще одна вкрай важлива деталь, на яку варто звернути увагу – це стійкість стелажа. Власне, дуже багато батьків стурбовані рівнем його стійкості та безпекою (чи раптом не перекинеться ця громіздка конструкція на їх дитину).
Стійкість стелажа прямо пропорційно залежить від його глибини. Зазвичай глибина стелажа для іграшок становить 29-30 см, що дозволяє йому досить впевнено стояти. Щоправда, це не гарантує на 100%, що він вистоїть коли дитина буде лізти по ньому на верхній ряд. Однак найбільший страх батьків можна легко розвіяти коли прикріпити стелаж до стіни за допомогою двох невеличких кутничків
Цілком логічне питання, яке виникає у багатьох клієнтів : як розміщувати іграшки на стелажах? Звісно, ви не перші у світі, хто задався таким питанням, тому вирішення вже давно знайдено. Тут вам допоможуть органайзери для іграшок – це коробки, які зазвичай мають розміри 30*30*30 см, які ідеально підходять у такі стелажі, оскільки стандартний розмір комірки 336*336 мм. Дані органайзери можна легко замовити в інтернеті або купити у великих гіпермаркетах. Важливо, що якщо ви вирішите робити стелаж на замовлення зі зміненими розмірами, то обов’язково перед початком виготовлення варто уточнити у виробника розмір комірок, які виходять в результаті, щоб потім не було непорозумінь з даними органайзерами.
Тут ми навели лише кілька порад з нашого багаторічного досвіду виготовлення стелажів для іграшок. Якщо у вас все ще залишилися запитання, то ви завжди зможете зв’язатися з нашими продавцями, і вони вам радо допоможуть!
Цікава стаття