Гарантійне обслуговування

На всі наші вироби надається офіційна гарантія від виробника.

Гарантія: 12 місяців.

При отриманні меблів покупець повинен оглянути виріб на предмет цілісності, відсутності сколів, подряпин і цілісності упаковки. Якщо упаковка пошкоджена, слід перевірити кількість і комплектність упаковки.

Під час складання.
Коли покупець збирає меблі, слід перевірити, чи немає дефектів у комплектуючих. При виявленні дефектів збірку слід припинити, оскільки компоненти меблів, які мають сліди збірки, не підлягають поверненню або обміну. Зберігайте оригінальну упаковку та супровідну документацію до завершення монтажу.

Гарантія анулюється, якщо замінений компонент був встановлений або є очевидні ознаки того, що компонент використовувався, наприклад, були затягнуті гвинти або просвердлені отвори. Якщо ви виявили дефект, сфотографуйте його та повідомте нашому представнику. Зберігайте товарний чек, супровідні документи та пакувальну етикетку до кінця гарантійного терміну.

Рекламації приймаються тільки в тому випадку, якщо сам виріб або його окремі компоненти знаходяться в “оригінальній упаковці”. Рекламації не приймаються, якщо вищезазначені умови не дотримані. Рекламації, що виникають внаслідок неправильного монтажу (покупцем), транспортування і підйому (покупцем) або неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця. Термін виготовлення заміни дефектних деталей становить приблизно 14 робочих днів.

Гарантійні зобов’язання не поширюються на наступні випадки:

  • були порушені умови експлуатації меблів; або
    якщо меблі були відремонтовані покупцем самостійно,
  • меблі були пошкоджені домашніми тваринами, вогнем, дратівливими рідинами або необережним поводженням; або
  • якщо конструкція виробу або будь-який елемент виробу був змінений покупцем; або
  • якщо закінчився гарантійний термін,
    є дефекти, про які було повідомлено або про які стало відомо покупцеві до продажу, за які покупець отримує індивідуальну знижку і ціна продажу меблів знижується; або
    повернення товару.

Покупець має право обміняти товар (меблі) на аналогічний товар або повернути придбаний товар (меблі) протягом 14 днів, якщо товар не підійшов за формою, кольором, розміром або не може бути використаний за призначенням з інших причин.

Товар (меблі) підлягає обміну або поверненню, якщо: товар не використовувався, не був зібраний (встановлений) збережено товарний вигляд, споживчі властивості та маркування виробника товару; та не порушена упаковка, разом з товаром покупцеві надається товарний чек.

Якщо з моменту придбання товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 30 днів, в обміні (поверненні) на новий товар буде відмовлено, якщо товар не є новим, тобто якщо він був у використанні,
якщо після перевірки якості товару були виявлені сліди погіршення якості (збірка, спроба збірки, втрата або пошкодження оригінальної упаковки).

Якщо ви не можете прийти в пункт самовивозу, ви можете повернути товар кур’єром. Заміна або повернення товару на товар належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови, що придбане обладнання пред’явлено, упаковано і збережені документи, що підтверджують факт покупки.