Меблі

Як обрати стелаж для книг

Незважаючи на те, що все більше і більше людей стають прихильниками думки, що паперові книги – це пережиток минулого, все ще залишаються справжні поціновувачі гортання сторінок. Саме для таких людей, або ж для тих, кому книги дісталися в спадок, і знадобиться книжкова полиця або стелаж.

Вибір стелажу для книг.

Передусім, при виборі полиці потрібно звернути увагу на розмір та спосіб її встановлення у вашому домі.

Якщо з розміром більш-менш все зрозуміло, оскільки,  він прямо пропорційно залежить від кількості ваших книг, то на способі встановлення варто зупинитися більш детальніше.

Способи встановлення стелажів.

За способом встановлення розрізняють два види полиць: настінні та ті, що ставлять безпосередньо на підлогу.

У виборі способу встановлення вам потрібно звернути увагу на те, чи є у вас достатньо простору для встановлення стелажа на підлогу, або ж, у випадку з настінною полицею, звернути увагу на матеріали з яких виготовлена стіна, через те, що  гіпсокартон та інші не надто надійні матеріали не зможуть витримати відповідного навантаження. Добре підійдуть цегляні стіни, найкращий варіант – бетонна стіна, адже  на неї можна вішати що завгодно, не переживаючи за міцність.

Зверніть увагу на розмір своїх книг та обов’язково уточніть у продавця, яка висота полиць передбачена виробником, якщо ви обираєте її для дитячих книг або журналів, то часто стандартної ширини може виявитися недостатньо. Але, навіть, в такому випадку не потрібно розчаровуватися, оскільки, тут в пригоді стануть виробники, які можуть виготовити вам стелаж за індивідуальними розмірами, або ж стелажі з регульованою висотою полиць. Регульована висота? Так-так, і це зовсім не так складно, як здається на перший погляд! Адже  в стінках стелажа є по два ряди отворів з певними інтервалом, зазвичай, він становить близько 20-25мм в які і вставляються кріплення для полиць. Тобто, ви зможете переміщувати ваші полиці з книгами подібно до того, як полиці з овочами у холодильнику… Це прекрасне рішення, яке часто стає в пригоді, як кажуть, все геніальне – просто.

Ми зібрали лише кілька порад для того, щоб краще допомогти вам обрати полицю, яка б справді вам допомогла і тішила око всіх відвідувачів вашого дому, проте, ви завжди зможете звернутись до наших менеджерів, які завжди порадять вам найкращі та найбільш практичні рішення для вашої оселі.

.

Залишити відповідь