Меблі

А воно моїй дитині на голову не впаде?

“А воно моїй дитині на голову не впаде?”

“А воно буде стояти?” – це одні з найбільш поширених запитань, які ми чуємо від наших клієнтів, які хочуть замовити у нас стелаж.

Тому, ми вирішили розібратися у всьому послідовно…

Цілком логічно, що стійкість стелажа безпосередньо залежить від його глибини та частково від висоти. Тобто, чим глибший стелаж, тим важче буде його перекинути, саме тому, напевно, продавці шаф, глибина яких в середньому становить 60 см,  не чують таких питань, хоча ми не впевнені)

Отже, давайте розбиратися….

1. В середньому глибина стелажа для книг, який стоїть на підлозі починається від 24 см та закінчується на 30 ти см. Як ви можете зрозуміти, даної глибини є цілком достатньо для того,  щоб він стійко стояв на підлозі. А втім, тут варто враховувати також і висоту стелажа, оскільки чим він вищий, тим відповідно вище у вас буде центр ваги, простими словами відсоток того що він впаде зростатиме… Знову ж таки, це не означає, що він буде “чатувати” над вами і, як тільки ви схилитеся щось підняти з підлоги, він завдасть підступного удару)

Це актуально для сімей у яких є маленькі дітки, які вже достатньо “дорослі” , щоб використовувати його, як новий атракціон…

2. Не завжди винен майстер🙂

Не завжди винен дизайнер, який проектував даний стелаж…

Хоча нам, українцям, важко повірити, що ми можемо бути в чомусь неправі, а втім,  справді часом виробник меблів не винен у тому, що ваш стелаж не має достатньої стійкості, річ в тім, що потрібно звернути особливу увагу на місце де він буде стояти, а саме на підлогу, і до неї є лише одна умова: вона повинна бути горизонтально рівна…

Оскільки, через нерівність підлоги конструкція може нахилятися і падати…

3. Зверніть увагу на наявність дверок та додаткових полиць на стелажі. Всі ці речі змішують центр ваги від стіни, що знову ж таки мізерно збільшує ризики падіння. Якщо вам потрібні дверцята – краще їх все-таки встановлювати на нижніх полицях.

4. Грамотно складайте речі.  Важкі коробки та книги не варто ставити на найвищу полицю, адже: і для вас це ненайзручніший варіант, і центр ваги зміщується вгору.

Найважчі речі завжди необхідно розміщувати знизу, а зверху віддавати перевагу легшим, так ви додатково додаєте полиці стійкості.

Отже, з описаного вище ви можете подумати, що якщо у вас є маленькі дітки та підлога у вашій оселі не ідеально рівна, то вам немає шансів купити стелаж та облаштування своє житло з затишком та комфортом…

Ну, звичайно ж, ні.

У світі ж безліч рішень на кожну проблему, потрібно просто креативно до цього підійти….

Отже, проблема з тим, що ваше маленьке чадо може вилізти на ваш стелаж вирішується двома кутничками угорі, які міцно прикріплять його до стіни.

Проблема з нерівною підлогою вирішується встановленням регульованих ніжок, які можна налаштувати майже на будь-які нерівності підлоги, які зустрічаються у наших оселях.

І, врешті-решт, звісно можна просто збільшити глибину стелажів одночасно збільшуючи корисну площу, яку ви зможете використати для своїх потреб.

Ми постаралися розвіяти усі ваші сумніви та стереотипи стосовно даної тематики, якщо у вас все ще залишилися запитання, то ви звісно можете звернутися до наших менеджерів, які з радістю вам допоможуть.

Залишити відповідь