Меблі

Продукція магазину Mebli Dimarko.

При виборі меблів найперше потрібно враховувати власні смаки в нашому Каталозі товарів представлені різноманітні різновиди меблів, їх конструктивні варіації тощо. А також ми виготовляємо меблі індивідуальних розмірів, тому ви напевно зможете знайти в нас рішення, що буде Вам довподоби.

Давайте розпочнемо огляд таких меблів. Оскільки ми займаємось виготовленням корпусних меблів, то говоритимемо саме про них.

Категорії меблів

Стелажі.
Стелажі можуть бути або відкритими, або закритими також є моделі які поєднюють як і відкриті, так і закриті комірки, в них можуть бути різна кількість і розмір полиць і комірок. У них можна зберігати різні предмети, такі як вази, книги, різні декоративні предмети або ж їх можна використовувати для поділу простору кімнати на зони (для чого вони зараз досить часто використовуються). Часта характеристика стелажів – це відкриті полиці, що характерні простим дизайном і можуть бути центральним елементом кімнати. На відміну від відкритих полиць, закриті полиці з дверцятами або висувними ящиками дозволяють приховати збережені предмети від сторонніх очей і забезпечити більш організоване зберігання .

Журнальні столики.
Журнальний столик зазвичай розміщують у центрі кімнати поблизу дивану, щоб підтримувати напої та закуски, а також прикраси. Вони можуть бути виготовлені в різних стилях та з різних матеріалів, включаючи дерево, скло, метал, різноманітні комбінації і можуть мати додаткові функції, такі як вбудоване освітлення, ящики або полиці.

Комоди.
Якщо коротко, то комод – це шафа з висувними ящиками, яка зазвичай використовується для зберігання білизни та одягу. Деякі комоди можуть мати дзеркальні поверхні та складатися з декількох секцій, що збільшує їм функціонал та добавляє декоративної привабливості.

Тумби під телевізор.
Зазвичай – це низький комод з декількома секціями, що використовується як площина для розміщення телевізора та інших електронних пристроїв. Такі тумби можуть мати найрізноманітніший конструктив та відрізнятися кількістю полиць і ящиків їх розмірами або іншими особливостями.

Тумби для взуття.
Дані тумби як правило розміщують біля входу в будинок і призначені для зберігання взуття. Можуть мати відкриті полиці чи закриті ящики, обладнені встроєними табуретками тощо.

Приліжкові тумби.
Їх встановлюються поруч з ліжком та для зберігання найрізноманітніших речей, напоїв, лампочок тощо.

Письмові столи.
Комп’ютерні або письмові столи можуть бути виготовлені з максимально різним конструктивом та мати як і додаткові полиці так і шухляди.

Настінні полиці.
Зачасту настінні полиці використовують для розміщення на них різних декоративних предметів, книг тощо.

Кольори.

Стосовно кольору, то меблі слід вибирати залежно від інтер’єру та особистих уподобань. Ми пропонуємо п’ять різновидів матеріалів: Білий, Сірий, Дуб Венге, Дуб Сонома, Урбан Лайт. Будь-який продукт з нашого асортименту ви можете виготовити з даних матеріалів або замовити їх мікс: доприкладу поєднали Дуб Венге та Білий.

Якщо бажаєте купити меблі в Україні, зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

Залишити відповідь