Меблі

Як вибрати письмовий стіл для вашого офісу чи кабінету?

У сучасному світі існує така велика різноманітність офісних меблів, що недосвідченим покупцям може голова піти обертом. Саме тому, перед походом у великі магазини або пошуків на різноманітних сайтах потрібно знати кілька порад, щоб зорієнтуватися.

Як не крути, а ми українці, і тут наша природа бере своє, тому в разіпланування покупки ми зазвичай передбачаємо вчених бюджет, щодо цін на письмові столи, то вони починаються від 1000 грн і можуть закінчуватися десятками тисяч гривень. Чому ж така різниця в ціні? Усе залежить від функціонала столу. І це якраз найперше питання, на яке потрібно відповісти перед покупкою. Для чого вам стіл? Що ви будете за ним робити? Хто за ним буде працювати? Чи є у вас якесь обладнання, наприклад, принтери чи сканери? А, може, у вас багато папок, які потрібно кудись вмістити? На всі ці запитання потрібно дати собі відповідь і подумати, навіть трошки в перспективі, зазирнути у свої плани та зрозуміти, який функціонал може вам знадобитися в майбутньому.

Отже, якщо вам потрібний стіл просто для письма або маленький столик для ноутбука, то вітаю вас, ви можете трішки зекономити та купити звичайний столик, який і буде виконувати всі функції на нього покладені. Проте з досвіду можемо сказати, що зазвичай клієнти стараються використати корисну площу під столом для своїх потреб. І тут ви постанете перед великим вибором столів із надбудовами, як над кришкою столу, так і під нею, з великою кількістю полиць та варіацій. Усе це придумано для того, щоб якомога ергономічніше розмістити всі ваші речі та потрібне вам приладдя.

Для того, щоб стіл виконав усі функції, для яких ви його купуєте заздалегідь обговоріть із виробником усі розміри полиць та надбудов у столі. Не полінуйтеся і, звичайною лінійкою або рулеткою, поміряйте свої принтери чи сканери, висоту книг тощо, для того, щоби потім не було неприємних сюрпризів.

Якщо ваш стіл передбачається як учнівський, то на ринку часто зустрічаються пропозиції столів із регульованою висотою, тобто ви можете зменшити висоту від підлоги до поверхні столу настільки, щоб вашій дитині було зручно писати. Такі пропонування зазвичай вартують дорожче, але часто за цей функціонал варто доплатити.

Окремо варто розглянути столи виконані з металевими елементами (ніжки або боковини столу виконані з металевих профілів). Вони виглядають дуже стильно та модно в наш час, проте щодо функціоналу, вони, звісно, нічим не поступаються і не переважають звичайних столів, які виготовлені цілком із ДСП. Значним мінусом столів із металевими елементами є їх ціна, яка здебільшого на 50–75 % більша за їх аналоги з ДСП.

Ми постаралися описати ключові моменти, на які варто звернути увагу при виборі столу у вашу оселю чи офіс. Надіємось дана стаття була корисна для вас та ви зможете вибрати стіл, який задовольнить усі ваші потреби. Якщо у вас залишилися запитання, то ви завжди зможете звернутись до наших менеджерів, які вам завжди радо допоможуть.

1 thoughts on “Як вибрати письмовий стіл для вашого офісу чи кабінету?

  1. Андрій Міколяш :

    Все класно написано

Залишити відповідь