“А можна повісити так, щоб було як на картинці?” – це ще одне запитання, яке ми часто чуємо від наших клієнтів при замовленні настінних полиць або стелажів, які кріпляться до стіни.

Отже, тут ми постараємося розібратися зі способами кріплення настінних полиць до стіни та зрозуміти всі їхні переваги та недоліки.

Перше та саме просте кріплення будь-яких конструкцій на стіну- це петлі спеціально створені для таких завдань. З переваг можна відзначити: досить просте кріплення даних петель, оскільки до полиці вони кріпляться лише за допомогою звичайних шурупів 3*16 мм та вагаються на попередньо закручені дюбелі у стіну, також ,варто відзначити, що дане кріплення буквально вартує «копійки». Але як і всюди, тут є кілька мінусів. Перше – це те що, як би ви не старалися, між полицею і стіною завжди залишиться щілина розміром близько 2 мм, яку, навіть, при всіх ваших стараннях не вийде зменшити. Також вагомим мінусом даного кріплення є відсутність регулювання по висоті, бо всі кріплення фіксуються раз і назавжди в одному положення.

C:\Users\1111\Desktop\Вушко ззовні.jpg

Друге, теж досить поширене кріплення, це схожі петлі, але вони кріпляться на сторону полиці, що прилягає до стіни та не виступають над полицею. Для того, щоб полицю можна було повішати на той самий попередньо закручений дюбель, свердлять отвір у деталі полиці. Серед плюсів даного методу можна відзначити те, що на підвішеній полиці не буде видно виступаючих частин кріплення(особливо це актуально, якщо полиця висить на рівні очей.

C:\Users\1111\Desktop\Вушко всередину.jpg

До мінусів можна віднести всі ті ж що у попередньому варіанті, (щілина, відсутність регулювання), а також додаткові маніпуляції з деталями, тому що потрібно свердлити додаткові отвори для кріплення. 

Ще одним бюджетним варіантом є підвіс прихованого монтажу. Це досить проста та цікава конструкція, що дозволяє просто та надійно закріпити полицю на стіні. Спосіб фіксації даного виду кріплення можна зрозуміти з фото нижче. Єдиним нюансом та мінусом  даного кріплення є те, що для його використання потрібно, щоб полиця мала задню стінку виконану з ДСП мінімум 16 мм товщини. В задній стінці полиці на відповідних відстанях свердляться отвори діаметром 35 мм. У ці отвори фіксуються дані кріплення та згодом просто вішаються на стіну. Варто відзначити велику перевагу даного кріплення-це присутність регулювання по висоті, часто саме це є вирішальним фактором у виборі, тому що люди, які зустрічалися з практикою буріння отворів у стінах знають, що зробити це ідеально рівно майже неможливо, і тоді саме регулювання на кріпленні стає у пригоді.

Наступним варіантом кріплення полиць, це старі добре всім знайомі, кутничики. Звісно ви можете сказати, що дані кріплення не можна віднести до прихованих, і тут ми вимушенні з вами погодитися. Проте, що якщо використати цю помітність та великий розмір у цілях додаткового декору? Тоді це стає далеко не мінусом, а великою перевагою даного кріплення. В даний час виробники пропонують настільки великий вибір даних кріплень, що їх можна використати буквально у будь-якому дизайні та стилі, і вони лише будуть підкреслювати атмосферу вашої оселі. Ми не будемо витрачати ваш час та увагу на спосіб встановлення даного виду кріплення, власне це відомо навіть дитині, проте краще запропонуємо вам хоча б кілька з оригінальних ідей використання даних видів кріплення. 

C:\Users\1111\Desktop\Кутник.jpg

Звичайно, ми ще можемо вам розказувати про інші види прихованих кріплень, однак зазвичай їхня ціна перевищує наші очікування від кріплень для полиці та їх встановлення потребу багато часу та наявності відповідного інструменту, тому пропонуємо на цьому завершити наш огляд найпоширеніших видів кріплень для настінних полиць та стелажів. 

Якщо у вас залишилися запитання ви можете завжди їх поставити нашим менеджерам, і вони вам радо допоможуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *